OLEJENIE NATRYSKOWE (BEZKONATAKTOWE)

Basic Line SKT-B komora natryskowa

System natryskowy dla jednostronnego, dwustronnego, kompletnego lub częściowego olejenia materiału zwojowego o szerokości maksymalnie do 1900 mm. Urządzenie składa się z komory natryskowej z dwoma zintegrowanymi uchwytami natryskowymi, w których znajduje się do 19 dysz (w dolnym i górnym rzędzie). Dysze oraz ich uchwyty są przymocowane do systemu teleskopowego i mogą być wyciągnięte w poprzek komory (bez użycia narzędzi) do przeglądów, kalibracji lub czyszczenia.

SlimLine SKT-SL

System natryskowy dla częściowego lub sektorowego olejenia materiałów zwojowych lub półfabrykatów o szerokości do 4500 mm. Konstrukcja komory natryskowej jest zaprojektowana specjalnie do precyzyjnego olejenia półfabrykatów bez jednostki transportowej wewnątrz komory. System do integracji w pełni zautomatyzowanych linii produkcyjnych. Składa się z komory natryskowej z dyszami BS-25 w konstrukcji blokowej i o rozstawie dysz w odległości 100 mm, jednostki dozującej i układu wydechowego.
Specyfikacja ilości zastosowanych substancji w g/m2. Mniejsze zapotrzebowanie na miejsce w kierunku przejścia. W pełni automatyczne ustawianie wszystkich niezbędnych parametrów systemu. Bez kapania i kropel dzięki jednostkom wycieraczek. Przyjazna dla użytkownika struktura i funkcja oprogramowania. Narzędzia do konserwacji i diagnostyki firmy Beckhoff / Siemens.