OLEJENIE WAŁKAMI (NAOLIWIANIE KONTAKTOWE)

RB M wałkowa olejarka taśmowa

Bezmgłowe nakładanie oleju przez odporne na zużycie wewnętrzne, naolejone rolki filcowe. Względne położenie górnego walca do materiału zwojowego jest ustalone za pomocą sprężyn naciągowych. Jest to nasza najbardziej ekonomiczna jednostka do smarowania cienkich blach.
Średnica rolki 32 mm; Maks. grubość materiału 1.0 mm; Maks. lepkość oleju (40⁰C) 100 mm2/s; Szerokość smarowania od 15 do 300 mm.
Olej nie może stać się żywiczny ani zawierać substancji stałych. Jednostka z wężami przyłączeniowymi oleju i optycznym sterowaniem dopływu (komory kroplowe).

Zastosowanie: tłoczenie, gięcie oraz w ograniczeniu również dokładne wykrawanie, toczenie profili i głębokie tłocznie.

RB F wałkowa olejarka taśmowa

Bezmgłowe nakładanie oleju przez odporne na zużycie wewnętrzne, naolejone rolki filcowe. Regulacja rolek za pomocą sprężyn naciągowych. Jest to nasz najbardziej ekonomiczny model początkowy.
Średnica rolki 60 mm; Maks. grubość materiału 1.5 mm; Maks. lepkość oleju (40⁰C) 150 mm2/s; Szerokość smarowania od 75 do 450 mm.
Olej nie może stać się żywiczny ani zawierać substancji stałych. Jednostka z wężami przyłączeniowymi oleju i optycznym sterowaniem dopływu (komory kroplowe). Szerokość smarowania do 225 mm: przyłączenie oleju po jednej stronie.

Zastosowanie: tłoczenie, gięcie głębokie tłoczenie.