URZĄDZENIA DOZUJĄCE

EST-0XX D(-SS) Elektroniczna szafa sterownicza ELS-4000 z pojemnikiem ciśnieniowym na stojaku
Kompaktowa elektroniczna szafa sterownicza składająca się z elektronicznego panelu sterowania ELS 4000, pojemnika ciśnieniowego, stojaka oraz miski olejowej VBMV. Jednostka mobilna. Opcjonalnie z 2- lub 10-litrowym pojemnikiem ciśnieniowym. W niektórych modelach jest wyposażona w wyłącznik pływakowy do monitorowania poziomu wypełnienia. Zmienianie poziomu oleju za pomocą elektronicznej szafy sterowniczej ELS 4000.

Zastosowanie: do wszystkich wałkowych olejarek taśmowych

Jednostka do precyzyjnego dozowania

Do precyzyjnego dozowania olejów do obróbki w połączeniu z wałkowymi olejarkami taśmowymi Raziol, systemami smarowania narzędzi oraz minimalnymi dyszami smarowniczymi. Jednostka jest dopasowana do wysokich wymagań olejowania napotkanych w automatycznych wytłaczarkach o dużej prędkości. Urządzenie jest wyposażone w 10 dowolnie programowalnych wyjść dla środków smarnych, zasobników oraz pomp precyzyjnego dozowania.
Dowolnie programowane wyjścia umożliwiają powtarzalne zasilanie środkiem smarnym narzędzi wytłaczających i formujących. Wartości zużycia dla każdego wytłoczenia są zapisywane w panelu sterowniczym jako dokumentacja dla Twoich klientów.
Elektryczny zasilacz 100 – 240 V AC, 50-60 Hz, max. 1,9 A, cyfrowa wymiana sygnałów, 24 V DC, wyjście USB do tworzenia kopii zapasowych i danych zużycia do dalszej ewaluacji.